Ronald VerheijPensioenrecht

Eerste Kamer akkoord met versnelde verhoging AOW-leeftijd

Het wetsvoorstel ‘Versnelling stapsgewijze verhoging AOW-leeftijd’ is op 2 juni 2015 door de Eerste Kamer aangenomen.

Deze wet regelt dat de AOW-leeftijd vanaf 2016 telkens in stappen van drie maanden wordt verhoogd. In 2018 komt de AOW-leeftijd uit op 66 jaar en in 2021 op 67 jaar. Vanaf 2022 zal aan de hand van de levensverwachting worden beoordeeld of de pensioenleeftijd verder omhoog gaat.

Meer informatie over pensioen?

Heeft u een vraag over pensioen, stel ze gerust aan onze pensioenrechtadvocaten Zij behandelen pensioenvraagstukken op alle voorkomende rechtsgebieden, zoals arbeidsrecht, ondernemingsrecht, familierecht, algemeen vermogensrecht, faillissementsrecht, het verzekeringsrecht en het bestuursrecht.

Ronald Verheij

Advocaat, Partner

Ik ondersteun ondernemers bij arbeidsrechtelijke kwesties; zaken tussen werkgevers en werknemers. Ondernemers ontlasten, dat is wat mij drijft. Voor ieder probleem tot juiste oplossing komen. Snel ook, door woorden om te zetten in daden. En dat is zeer gewenst, want ondernemers willen door.

Neem contact op met Ronald
NieuwsPublicatiesMedia