podcast: 
recht praten met advocaten

De podcast voor ondernemers. In begrijpelijke taal. Met wat ondernemers bezighoudt, toegankelijke tips en tricks over recht en rechtspraak. En altijd tijd voor koffie. Oprecht betrokken zonder drempels.

podcast: recht praten met advocaten
Bob HeerenArbeidsrecht

Podcast | Afl. 1 | Daniël Wolffensperger

Waar loop jij als ondernemer tegenaan? En hoe kan het recht daarbij helpen? Je hoort het in deze podcast, in taal die je kunt verstaan! Gesprekken met cliënten over wat er in hun onderneming speelt. Een juridisch probleem van een klant of luisteraar, opgelost door een RWV advocaat in de tijd waarin je koffiedrinkt. Praktische raad uit rechtspraak, hapklaar opgediend. Uitleg over hoe het eraan toegaat in de rechtbank. En natuurlijk nuttige maar vooral ook gezellige informatie over RWV Advocaten, het oprecht betrokken kantoor uit Leiden.

Deze keer in de podcast te gast: Daniël Wolffensperger (Eetgemak Groep in Katwijk)

Ik praat met Daniël Wolffensperger, HR directeur bij Eetgemak Groep in Katwijk. Waar elke dag heel veel gezonde maaltijden worden bereid, verpakt, vervoerd en bezorgd. Over het binden en boeien van zo'n vijfhonderd collega's. Over het onderhouden van relaties en het geven van échte aandacht. 

Wat komt er nog meer aan bod?

  • Arbeidsrechtadvocaat Kimberley Collée praat Daniël bij over de juridische omgang met zelfstandigen als onderdeel van het personeelsbestand.
  • Ik bespreek met Kimberley drie recente uitspraken van rechters waar je als ondernemer wat aan hebt.
  • En Kimberley vertelt over haar vlogs die haar tot een echte anchor woman van RWV maken.

Bob Heeren

Advocaat, Mediator, Partner

Ik ben specialist in het oplossen van complexe juridische problemen waarin onderliggende belangen en (verborgen) gevoelens meespelen. Als gedreven en tactische onderhandelaar weet ik met aandacht voor wet, hoofd en hart razendsnel boven tafel te krijgen waar het écht om gaat. De oplossing is dan vaak een inkoppertje.

Neem contact op met Bob

Kimberley Collée

Advocaat

Ik ben specialist in collectieve arbeidsovereenkomsten (cao-recht) en sta zowel werkgevers als werknemers bij. Ik zoek zaken tot de bodem uit, zodat ik met praktische en doelgerichte oplossingen kan komen. Cliënten vinden mij deskundig en betrouwbaar.

Neem contact op met Kimberley
NieuwsPublicatiesDownloadsMedia