podcast: 
recht praten met advocaten

De podcast voor ondernemers. In begrijpelijke taal. Met wat ondernemers bezighoudt, toegankelijke tips en tricks over recht en rechtspraak. En altijd tijd voor koffie. Oprecht betrokken zonder drempels.

podcast: recht praten met advocaten
Bob HeerenArbeidsrecht

Podcast | Afl. 7 | Attentie voor concurrentie

Waar loop jij als ondernemer tegenaan? En hoe kan het recht daarbij helpen? Je hoort het in deze podcast, in taal die je kunt verstaan! Gesprekken met cliënten over wat er in hun onderneming speelt. Een juridisch probleem van een klant of luisteraar, opgelost door een RWV advocaat in de tijd waarin je koffiedrinkt. Praktische raad uit rechtspraak, hapklaar opgediend. Uitleg over hoe het eraan toegaat in de rechtbank. En natuurlijk nuttige maar vooral ook gezellige informatie over RWV Advocaten, het oprecht betrokken kantoor uit Leiden.

Deze keer te gast in de podcast: Frans van Veen (Proline Nederland)

Frans van Veen, die recht, mens en communicatie als advocaat en mediator graag verbindt, is deze keer mijn gast. Frans is Managing Director bij Proline Nederland, marktleider in het reinigen en renoveren van leidingen voor regen- en afvalwater. En als het nodig is helpt Frans ook zelf een handje mee. 

Hoe houd je de leiding als het om leidingen gaat en als je goed personeel wil motiveren? Wat doe je als die collega's toch naar de concurrent willen of als medewerkers van een concurrent bij jou willen werken? Advocate en specialist Kimberley Collée weet alles van het concurrentie- en relatiebeding. 

Voorkom verstopping in een klein halfuurtje.

Bob Heeren

Advocaat, Mediator, Partner

Ik ben specialist in het oplossen van complexe juridische problemen waarin onderliggende belangen en (verborgen) gevoelens meespelen. Als gedreven en tactische onderhandelaar weet ik met aandacht voor wet, hoofd en hart razendsnel boven tafel te krijgen waar het écht om gaat. De oplossing is dan vaak een inkoppertje.

Neem contact op met Bob

Kimberley Collée

Advocaat

Ik ben specialist in collectieve arbeidsovereenkomsten (cao-recht) en sta zowel werkgevers als werknemers bij. Ik zoek zaken tot de bodem uit, zodat ik met praktische en doelgerichte oplossingen kan komen. Cliënten vinden mij deskundig en betrouwbaar.

Neem contact op met Kimberley
NieuwsPublicatiesDownloadsMedia